Yukarı
16 nakliyat evden eve taşımacılık
Doğrulanmamış Firma

16 nakliyat evden eve taşımacılık

Türkiye’mizin güzide illerinden Bursa’da yıllardır siz değerli çözüm ortaklarımız ve memnun müşterilerimizden aldığı özgüvenle Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık kulvarlarında sizlere karşı görevini profesyonelce ifa etmenin ciddiyetiyle ve hazzıyla, yıllardır bu sektörde hizmet etmiş olmanın avantajıyla, aynı piyasadaki diğer rakiplerini geride bırakarak, lider konuma yükselmiş ve kurumsal kimliğini oluşturmuş Tüm Türkiye’ye hizmet eden köklü bir firmadır.

Bizim kurumsal yaklaşımımızda hiçbir zaman kendini tekrar etmek olmamıştır ve olmayacaktır. Her yıl filosuna kattığı yeni lüks araçlarla, hepimiz birimiz birimiz hepimiz için anlayışına sahip profesyonel ekibine peyder pey kazandırdığı nitelikli iş gücü ile, gençlerine verdiği kariyer desteği ve eğitim imkanlarıyla ve tabii ki en önemlisi firmamızın esas sahibinin siz değerli müşterilerimiz olduğunun bilinciyle yolumuza ve kendimizi her zaman geliştirmeye devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana benimsediğimiz ve bize göre işimizin omurgasını oluşturan ve aslında herkesin bildiği bir cümle olan  “Müşteri daima haklıdır!” politikamızın bizim itici gücümüz olduğuna inanıyoruz. Sizin bize kattığınız değerlerin ve verdiğiniz çalışma azminin farkındayız.

Size sunduğumuz hizmetlerden sonra sizi dinliyor ve bütün olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi not alıyoruz. Bu bizim için çok değerli olan görüşleriniz işimize bütün yönlerimizle odaklanmamızı sağlıyor ve kendimizi geliştirmemize yardımcı oluyor.

Hizmet alırken “Neden bizleri tercih etmelisiniz?” ve “Hizmet alırken bizi diğer firmalardan ayıran nedir?” sorusunun cevabı ise kesinlikle bir cümle ile özetlenemez.Bugün hizmet kapsamını (şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşıma hizmeti ) ve teknolojik altyapısını geliştirerek kalite ve güven değerlerinden taviz vermeyen felsefesiyle süreç içerisinde sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Amacımız
Sektörümüzün en iyi, en başarılı ve en güvenilir şirketi olarak varlığımızı devam ettirmek ve sürekli geliştirmektir.

Misyonumuz
Partneri olduğumuz iş kollarının, yükünü hafifletecek, zamandan tasarruf sağlayabilecek, maksimum faydayı yansıtabilecek, ekonomik fiyat dengesi ile her türlü ihtiyacı müşteri odaklı yapımızla karşılayabilmektir.

Vizyonumuz
Sorunlara çözüm üreten, teknolojik değişimlere ayak uyduran, sektörel dengeyi oluşturan, yön veren, rekabet koşullarını oluşturan, bunun yaratmış olduğu pozitif yararı yansıtan ve her şeyden önemlisi gördüğü güven duygusunu pekiştiren yapısıyla, sektörel alandaki liderliğini sürdürebilmektir.

Hizmetlerimiz
  • Şehirlerarası Taşımacılık
  • Şehiriçi Taşımacılık
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Yasin şimal

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı