Yukarı
Altan Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Altan Nakliyat

Zamanın kıymetini bilen bir firma olarak müşterilerimizin zaman kaybı yaşamasını önlemek başlıca amaçlarımızın başında gelmektedir. Bu yüzden de planlı çalışmaktayız. Nakliyat yapılırken mutlaka yetkili arkadaşlarımız ile koordineli olarak hareket etmekte ve taşınma sırasında zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. Ayrıca eşyaların güvende taşınması için en önemli noktanın paketleme ve ambalajlama olduğunun da farkındayız. Bunun için de TSE standartında kaliteli malzemeler kullanmakta ve dikkat etmekteyiz.

ALTAN NAKLİYAT olarak 2000 yılından beri konutlar ve ticari meskenler için gururla ev hizmetleri sunuyoruz. Sürecin her adımını planlamak için sizlerle çalışıyoruz ve memnun kaldığınızdan emin olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz ve geniş profesyonel hizmet yelpazemizle meskeninizdeki sıkıntıları halledeceğimizden emin olabilirsiniz.En ufak işlerden en büyük görevlere kadar her şeyde meskeniniz etkili, güvenilir ve birinci sınıf bir hizmeti hak ediyor. ALTAN NAKLİYAT olarak tam da bu nedenle, güvenebileceğiniz, kaliteli profesyonel hizmetler sunmak için kurulduk. 

Taşınma stresi yaşamadan, yorulmadan, ev ve ofislerinizi taşımanız gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız. Size özel çözümlerimizi öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

ALTAN NAKLİYAT Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde İLK TERCİH!

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Altan Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı