Yukarı
ANT Nakliyat 
Doğrulanmamış Firma

ANT Nakliyat 

ANT Nakliyat Antalya’dali en önemli nakliyat evden eve firmalarının başında gelmektedir. Bireysel ve kurumsal anlamda nakliyat hizmetlerine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Evini taşımak durumunda kalanlar da eski ilkel yöntemleri bir kenara bırakmalı ve işin uzmanı olan evden eve nakliyat firmalarına başvurmalıdır. Biz de firma olarak nakliyat konusunda son derece uzmanız. Yılların vermiş olduğu deneyimli profesyonel bir şekilde müşterilerimizin evlerini taşıyoruz. İş, eğitim, özel bir neden ya da yeni ev alma durumlarında ortaya çıkan taşınma süreçlerinizde firma olarak yanınızda oluyoruz. Nakliye konusunda uzman firmamız size bir telefon kadar yakın konumdadır. En uygun fiyatlarla nakliye hizmeti almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Profesyonel Mobilya Demonte Ve Montaj Hizmetleri

Evinizi taşımak durumunda kaldığınızda ilk yapılması gereken işlemlerden biri de mobilya grubu eşyaların demonte hale getirilmesidir. Demonte işlemleri sırasında mobilyalara zarar verilmemesi ve parçaların kaybedilmemesi çok önemlidir. Biz de evden eve nakliyat hizmetleri veren bir firma olarak mobilyalarınızı titiz bir şekilde demonte hale getiriyoruz. Tüm parçaları gruplandırıyor ve düzgün bir şekilde paketliyoruz. Paketlenen mobilyaları zarar görmeden araçlara yükleyerek yeni adresinizde mobilyaların montajını aynı titizlikle yapıyoruz.

Eşya Paketleme Ve Kolileme

Mobilya dışında evinizde bulunan beyaz eşya, cam tabak gibi kırılabilir eşyalar, elektronik ürünler, tablolar ve buna benzer ürünlerin paketlenmesi ya da kolilenmesi gerekiyor. Paketleme ve kolileme işlerinde uzman olan evden eve nakliyat firmamız taşıma aşamasından önce eşyalarınızı kolilemektedir. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde kolileme hizmetlerini tamamladıktan sonra eşyaların araçlara yüklenmesi yapılmaktadır. Kolileme işlemlerinde özellikle kırılabilir malzemelerin araları boş bırakılmamaktadır. Özel balonlu naylon ya da özel sıkıştırma ürünleri ile doldurulmaktadır. Bu da eşyaların zarar görmeden taşınması içindir.

Eşya Depolama

Farklı nedenlere bağlı olarak eşyalarınızı depolamak isteyebilirsiniz. Bunun için evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Depolanması gereken eşyalarınızı evinizden alıyor ve son derece güvenli olan depolarımızda saklıyoruz. Depolama hizmetlerimiz de nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi çok uygun yerlerde. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve avantajlı ödeme yapabilir.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

ANT Nakliyat 

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı