Yukarı
Antalya Ülke Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Antalya Ülke Nakliyat

Antalya Ülke Nakliyat; profesyonel personelleri, kurumsal yapısı ve modern taşıma şekilleri ile evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Ülke Nakliyat; kaliteye ve müşteri memnuniyetine ön planda tutarak çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat firmaları

Evden Eve Nakliyat firmaları arasında kurumsal olarak çalışmaktayız. Firmamız; Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 yetki belgesine sahiptir.

Kaliteli evden eve nakliye hizmeti vermek için, hiçbir ev eşyasını paketleme, ambalajlama yapılmadan evden çıkarılmaz. Her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için kaliteli evden eve taşımacılık hizmetini vermeye garet ediyoruz.

Ofisden ofise nakliyebürodan büroya nakliye, evden eve nakliye işlerinizi sorun ve problem yaşamadan yapıyoruz. Yılların verdiği birikim, tecrübe, uzman personel kadrosu, geniş araç filomuz, evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış araçlarımız ile  sizlere kusursuz ve zamanında bir hizmet sunmak için çalışıyoruz..

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Antalya Ülke Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı