Yukarı
Antalyalı Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Antalyalı Nakliyat

2008 yılında Antalya merkezli olarak başladığımız evden eve nakliyat ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine, 2021 yılında kurduğumuz kişisel depolama tesislerini de ekledik. Antalya'da 2 ayrı merkezde, toplam 3000 metrekare kapalı alanda, oda sistemli, anahtarı sadece kullanıcısında bulunan, dünya lojistik standartlarında, güvenli eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla bireysel ve kurumsal işletmelere, profesyonel taşınma ve depolama çözümleri sunuyoruz. 

Taşınma öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek, sabit fiyat garantili taşımacılık politikamız ve sizlerin güveniyle Antalya'nın lider nakliye firması olduk. Binlerce müşterimizi yeni adreslerine taşıdık. Taşımaya da devam ediyoruz. Sorunsuz bir taşınma hizmeti için Antalyalı Nakliyat'ı seçen müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak için çok özenli çalışıyoruz. 

"En iyi referansımız müşterilerimizdir" anlayışıyla çıktığımız bu yolda, dürüst çalışma ve üstün iş ahlakı ilkelerimizi koruyacağımızdan ve sizlere en iyi evden eve nakliyat hizmetini vermeyi sürdüreceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Antalyalı Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı