Yukarı
Asmin Evden Eve Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Asmin Evden Eve Nakliyat

Modern taşımacılık olanakları, teknolojik alt yapısı ve güler yüzlü çalışanlarıyla Asmin Evden Eve Nakliyat için müşteri odaklı hizmet birinci önceliktir.
Firmamız 2010 yılında İstanbul’da evden eve nakliyat sektöründe faaliyetine başladı. Firmamız evden eve taşımacılıkta yıllardır edindiğimiz birikimle, hizmet anlayışımızdan taviz vermeyerek, İstanbul’da sektörünün zirvesine gelmiştir.

Evden eve nakliyat nedir? sorusunun en kısa cevabı, taşınacak eşyaları bulundukları yerden alıp başka bir adrese göndermektir. Ancak bu işlem nakliye ile sınırlı olmadığı için özel teknik beceri ve ekipman gerektiren deneyimli, yetenekli ve profesyonel personel tarafından yapılmalıdır.

Sevkiyat öncesi parçalar söküldüğünden, mobilya, ev aletleri vb. eşyaların cinsine uygun ambalaj malzemeleri ile sarılır ve paketlenir. Bu sayede eşyalar hasara karşı korunmuş olur. Yeni adreste eşyalar paketten çıkarılır ve eşya sahibi tarafından belirtilen odalara yerleştirilir. Daha önce demonte edilen ürünler montajlanarak müşteriye teslim edilir.

Nakliye denilince ilk akla gelen evden eve nakliyattır. Bu sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok yerinde oluyor. Diğer bir deyişle, çoğu taşıma şekli yurtiçi taşımadır. Sonuçta, nedense, insanlar yıl boyunca birçok farklı şehirden diğerine taşınır. Evden eve nakliyat nedir sorusundaki kriterlere dönersek, bu konuda akaryakıt ve çalışan sayısı dışında bir takım farklı detaylar var.

Bunlardan biri, bir konut binasının birinci katıdır. Daire katına göre fiyat katlanıyor. Örneğin zemin katta oturan bir kişi kat için ücret almıyor. Ancak katlar arttıkça fiyatlar da aynı hızla yükseliyor.

Öte yandan dairenin kaç odası olduğu ve her odada hangi mobilyaların olduğu son derece önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Hakkında

Asmin Nakliyat, evden eve taşımacılık sektöründe faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Sektörde öncü olmayı hedefleyerek önceliğine kalite ve güven vermiştir.

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde taşımak veya depolamak için her zaman en büyük yardımcı olarak emrinizdedir. Ev değiştirirken, insanların düşündüğü en büyük sorun her zaman bir şeyleri taşımak değildir, eşyaların hasar görmemesi de önemli bir faktördür.

Asmin Nakliyat, birçok taşımacılık sorununu ortadan kaldıracak strateji ve yenilikleriyle herkesi memnun etme çalışmalarını sürdürürken, taşımanın en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Evden eve nakliyat ile başlayan ve ülke çapında taşımacılık sektöründe hızla büyüyen bir firma olduğu ortaya çıktı.

Özellikle eşyalarınızı taşırken herhangi bir işte güven oluşturmak ve aşılamak zorunludur. Eşyalarınızın özenle paketlenmesi ve araca taşınması özenle yapılır, yani eşyalarınızı yolculuk sırasında hasar görmeden belirtilen yere teslim ederler.

Bu nedenle herkes tarafından tercih edilen nakliye şirketi olmak, firmaya artı ve büyük sorumluluk kazandırmaktadır.

Asmin Nakliyat güven uyandıran hizmetlerin yanı sıra zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu da bilir. Bu anlamda nakliye işini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirir ve eşyalarınızı istenilen yere güvenle taşır. Uzun süre stokta kalacak ürünler için sağlam ambalaj kullanılmaktadır.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Asmin Evden Eve Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı