Yukarı
Balıkesir Evden Eve Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Balıkesir evden eve nakliyat firması olarak sektörde 15 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla deneyim ve güveni sizlere en iyi şekilde yansıtabiliyoruz. Nakliyat sektöründeki amacımız her zaman kendi sektörümüz içerisinde lider olmak ve de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmektir. Başta Balıkesir olmakla birlikte firmamız tüm Türkiye’ye şehirler arası nakliyat hizmeti sunabilmektedir. Firmamız bünyesindeki son model araçlarımızla birlikte eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Firma bünyemizde görev alan her çalışanımız kendi alanlarında uzmandır.

Firmamız kalite standartlarını da her zaman üst düzeyde tutmuş ve bulunduğu noktayı da korumuştur. Teknolojinin her türlü imkanlarını kullanarak evinizin ya da ofisinizin konumu fark etmeksizin taşımacılık hizmeti sunabiliriz. Asansörlü nakliyat hizmetimizle birlikte sistemli bir şekilde çalışarak sizlere hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Firmamız 15 yıl içerisinde büyümüş ve büyümeye de devam etmiştir. Dolayısıyla araç filomuza her yıl yeni araçlar eklenmekte ve hafta içi ya da hafta sonunda nakliyat hizmetini kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz.

Firmamız K1 ve K3 eşya taşıma yetki belgesine sahiptir. Bu da bizim kaliteli nakliyat hizmetimizin bir göstergesi olmuştur. Balıkesir evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar gelmiş olduğu hizmet süresi içinde birçok bireye ve kurumsal firmaya nakliyat konusunda hizmet vermiştir.

Firmamız Türkiye’nin tüm noktalarına sorunsuz bir hizmet gerçekleştirebilir. Hizmetlerimize baktığınız zaman asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı, şehiriçi nakliyat, şehirler arası nakliyat, sigortalı taşımacılık ve ambalajlama paketleme gibi birçok alana yayılmıştır.

Firmamız sunmuş olduğu lojistik kapsamında daha kaliteli hizmet sunabilmek adına her türlü imkanları da seferber etmiştir.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı