Yukarı
Birgül Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Birgül Nakliyat

Birgül Nakliyat, 1977 yılında kurulan nakliyat şirketimiz, yılların verebileceği tecrübe ve deneyimi ile İstanbul içinde Yurt içinde problemsiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini ilke edinerek müşterilere en iyi hizmeti verme konusunda ısrarlıdır.

Başarılı bir nakliyat şirketi olmanın yegane şartı da bize göre budur. Şirketin müşteri memnuniyetine verdiği önem; müşterilerin yıldan yıla firmamızı daha çok tercih etmesine yol açmıştır. Şirket olarak, bir noktadan alınan eşyaları, belirlenen noktaya ivedilikle taşıma, taşıma öncesinde müşteri talebine göre depolarda özenli bir şekilde bekletme, paketleme, eşyaların korunması ve titizlikle taşınması gibi hizmetleri, dünyadaki en gelişmiş nakliyat şirketlerinin hizmetlerini aratmayacak kalitede sunmaktadır.

Şirketimizin hem asansörlü araç hizmeti hem de söküp takma işlemlerini sorunsuz yapabilecek marangoz kadrosu bulunmaktadır. Neredeyse yarım asırdır nakliyat sektöründeki deneyimimiz ve başarılarımız, gelecekte daha güzel hizmetlerin göstergesidir.

 

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Birgül Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı