Yukarı
Çorlu Akay Evden Eve Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Çorlu Akay Evden Eve Nakliyat

AKAY evden eve nakliyat 2011 yılında Tekirdağ Çorlu´da kurulmus olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi - şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerini almıştır, firma olarak bu hizmet kolusunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir.Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 13 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktir.Fırmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalısmalarına devam etmekte.

Misyonumuz Avrupa standartlarına uygun, Çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.

Vizyonumuz
• Müşteri Memnuniyeti
• Personellerimizin memnuniyeti.
• Gelişen Çağdaş Nakliyat Tekniklerini uygulamak 

Ev Eşyası Taşımacılıgı. AKAY Evden Eve Nakliyat ( Çorlu ) Tekirdağ Çorlu 'da evden eve nakliyat sektöründe uzman ve profesyonel hizmet anlayışımızla sizler için Çorlu Akay Evden Eve Nakliyat doğru adresdir. Her geçen gün büyüyen referans listemize hakkıyla bir yenisini daha eklemek için sizleri de bekliyoruz. Daha iyi hizmet, çok daha uygun fiyat..

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Çorlu Akay Evden Eve Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı