Yukarı
Çorlu Savaş Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Çorlu Savaş Nakliyat

Ev ya da işyerinizi başka bir lokasyona taşıma işlemleri hassasiyet isteyen işlerdir. Firmamız taşınacak eşyalarınıza gerekli önemi vererek koruma altında taşımaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü kadromuz ile taşıma işleriniz sorunsuz ve zahmetsizce tamamlanır.

Savaş Nakliyat olarak 2003'den beri nakliyat hizmeti vermekteyiz. 19 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimizin isteklerini biliyoruz. Standartların dışında taşıma işlemleri için özel çözümler sunuyoruz.

Tecrübeli kadromuz, yenilikçi bakış açımız ile diğer taşıma şirketleri ile aramızdaki farkları açıyor ve lider olmak için çalışıyoruz.

Asansörlü nakliyat araçlarımız ile apartman içerisinde oturanlara ve apartmanın asansör kullanımı ile ilgili hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Çevreye zarar verici atıklar oluşmamaktadır. Deneyimli kadromuz ile sadece işimizi yapıp teslim edene kadar eşyalarınız korumamız altındadır.

Büro eşyalarınız sandıklar içinde ve özel ambalajlama sistemiyle itina ile paketlenip taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Taşıma işlerinizde ön keşif yaptıktan sonra çıkan sonucu paylaşır ve eşyalarınızın hassasiyetine göre en uygun taşıma şekline karar verilir.

Firmamız asansörlü taşıma, şehir içi taşıma, ofis-büro taşıma, eşya depolama, şehirlerarası taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Çorlu Savaş Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı