Yukarı
Eren Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Eren Nakliyat

Aydın ve Ülke çapında verdiğimiz konut ve büro taşımacılığı hizmetlerimiz ile şeref dinliyoruz. Senelerden beri kendimiz geliştirmiş ve alıcıların suratlarını güldürdüğümüz için bize mutluyuz. Bu gidişat ayrıca şirketimize çalışma azmi de veriyor. Aranan bir Aydın konuttan konuta nakliyat işletmesi olmak bizim için son derece ehemmiyetli.

Çalışmalarımızı bu güzergahta yapıyoruz. İşletmemizin asli ve tek işi konut ve büro taşımacılığıdır. Küçük nakliye işlerini de yapıyoruz. Küçük bir taşıt filomuz mevcut. Sizlerin parça taşıma ve minik tefek taşıma işlerine yanıt verebilmek için bünyemizde vasıtalarımız mevcuttur.

İşletmemiz bünyesinde 3 taşıt ve bir eşya taşıma asansörü mevcuttur. Alıcılarımızı büromuzda ağırlar ve  ,kontrat gibi tüm dokümanları hatasız yaparız.

Firmamız evden eve nakliyat alabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir firmadır. Ticari kariyeri belli olan bir firmayız. Müşteri memnuniyeti de bizim için son derece önemlidir.

Evden eve ekibimiz bu iş için özel olarak eğitilmiş kişilerden oluşur. Nerde ne zaman ne yapılması gerektiğini bilen ve müşterilerimizin isteklerine tam cevap veren bir kadromuz mevcuttur.

Eşyalarınız ambalajlanır, bir araya gelir ve katı yüksek ise asansörlü taşımacılık sistemi ile  en kısa vakitte ve meselesiz taşıma kastedilir. İşler seriye getirilmez ve en iyi nasıl yapılması gerekiyorsa öyle yapılır.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Eren Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı