Yukarı
İhlas Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

İhlas Nakliyat

1998 yılında kurulan Ankara İhlas bugün Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik taşımacılık firmasıdır. 2013 yılında asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmamızın vizyonu: Müşterilerinin öncelikli ihtiyaçları ve bu ihtiyaca göre sunulan yenilikçi çözümlere dayanmaktadır. Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firma “Ankara İhlas” hem kurumsal hem de bireysel hizmetleri ile durmadan büyümektedir.

Önemli çalışmalar sunan firmamız başlıca verdiği hizmetler asansörlü taşıma, şehirler arası ve şehir içi taşımacılık olarak öne çıkmaktadır. 81 ile şehirler arası nakliyat hizmeti bulunan Ankara İhlas ülkenin her yerine hizmetlerini arttırmaya devam etmektedir. Ankara İhlas, “Türkiye’nin “en iyi hizmet veren ve tercih edilen” evden eve nakliyat firması olmak” vizyonu olmak ile müşterilerine son model araçları yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmakta.

Taşımacılık sektörünün en genç, dinamik ve alternatif firması olan Ankara İhlas Türkiye taşımacılık pazarına ciddi bir rekabet ortamı getirmiştir. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli alanında bulanan firmamız kendini geliştirmeye ve durmadan yenilemeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

İhlas Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı