Yukarı
Nusret Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Nusret Nakliyat

Firmamız Nakliye Sektöründe Evden eve parsiyel şehir içi şehirler arası nakliyede lider nakliyat firmalarından biridir. Nusret taşımacılık güçlü teknolojik altyapısı, bilgisayar sistemi ve donanımı, firma araçları müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti vermek için günden güne kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. Ayrıca müşterilerimizin bize her an ulaşabilecekleri ve yenilenmekte olan internet bağlantımız ile işlemler çağa uygun bir şekilde yürütülmektedir.

Kurumsal vizyonumuz taşımacılık piyasasında yarattığımız güvenilirlik ve müşteri memnuniyetiyle, kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Nusret Nakliyat bu vizyon doğrultusunda tekstil, makine firmalarına ve alt yüklenicilere hizmet vermektedir. Nusret Nakliyat olarak, sağlamış olduğu hizmet dünya standartlarına uygun, sağlam, güvenilir ve kaliteli olması bizim için öncelik taşımaktadır. Ayrıca insan sağlığına önem vererek hizmet etmesi ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarması yine hedeflerimiz arasında gelmektedir.


Nusret Nakliyat boyutları ve iş alanları ne olursa olsun her türlü kuruluşa nakliye hizmeti vermektedir. Gidilecek yer ne kadar uzak olursa olsun önceden planladığımız süreye KESİNLİKLE UYARIZ. Mesafeler bizim için önemsizdir. Taşınacak her ürününüz şehir içi ve bir şehirden başka bir şehire SİGORTALI TAŞINIR. Filomuzdaki bütün araçlarda uydu bağlantılı GPS araç takip sistemleri mevcuttur. Araçlarımız internet üzerinden takip edilip siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve güvenli taşımacılık yapa bilmek için teknoloji be bilgi çağını yakından takip ediyoruz.
Firmamız hizmetlerine 7/24 vermektedir. Türkiye’nin her yerinden 0507 266 19 81 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat da sizlere kesintisizi hizmet verilmektedir.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Nusret Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı