Yukarı
Poyraz Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Poyraz Nakliyat

Poyraz Nakliyat

Hakkımızda yazılan nakliyat yorumları, hizmet almanız için önemli etkenlerdendir. Kurumsal taşıma firmalarından nakliyat hizmeti alınması son derece önem taşır. Bunun en önemli nedeni, kurumsal firmaların planlı hareket etmeleri ve titiz hizmet sunmalarıdır. Nakliyat alanında deneyimli olan işletmemiz, evden eve eşya taşımacılığında hızlı ve hasarsız hizmet sunar. Eşyaların korunaklı ambalajlar içerisinde taşınması, hasar almayacak şekilde korunaklı ambalajlara sarılması firmamızın sunduğu hizmetlerdir.

Nakliyat alanında Poyraz Nakliyat olarak uzman bir kadroyla hizmet sunarız. Taşımacılıkta kırılması kolay olan, ince porselen ve avizeler, camdan yapılan süs eşyalarının özel muhafazalarda ve sarsılmadan taşınması gerekir. Bu konuda hizmet alanlara önerilen, taşınma öncesinde eşyaları kendi imkanları ile kolilememeleridir. Dayanıksız kolilerde, işinin ehli olmayan kişilerce dizilen narin süs eşyalarının hasar alma ihtimalleri oldukça fazladır. Firmamız, taşıma kolilerini kendisi tedarik eder. Taşıma haddinin üzerinde yük yüklenmez.

Taşınma Öncesi Yapılacak Hazırlıklar

Hakkımızda araştırma yapanlar, firmamızın hizmetleri hakkında da bilgi sahibi olurlar. Taşınma öncesi fazla eşyaların ayrılması, nakliyatta fazladan koli hazırlanmasının önüne geçerek, gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırır. Poyraz Nakliyat taşınmadan günler önce, ev ziyaretleri yaparak, eşyaların durumu hakkında bilgi edinir. Bu sayede, nakliyat günü için yeterli sayıda koli ve uygun büyüklükte taşıma aracı tedarik edilir.

Her türlü hazırlığın günler öncesinden bitmesi, nakliyatın hızlı ve rahat geçmesi için önem taşır. Nakliyatta tecrübeli elemanlarımız hızlı ve yerinde kararlar vererek, profesyonel hizmet sunarlar. Taşınmadan en az bir gün önce buzdolapları ve çamaşır makinelerinin demontesinin yapılması önerilir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinin su girişlerine bağlantı sağlayan hortumlarının çıkarılması, nakliyat günü iş yükünü azaltacaktır.

Mobilyaların Demontesi

Hakkımızda yazılan ve basından duyulan haberler, hep olumlu yöndedir. Mobilyaların geniş boyutlu olanlarının kapılardan çıkması son derece zordur. Bu eşyaların sökülmesi ve taşınma sonrasında da monte edilmesi gerekir. Firmamız mobilyalarının demontesini yapıp, ardından da monte işlemini profesyonelce yapar. Firmamızdan hizmet alanlar, taşınma anında bu tür işler için dışarıdan marangoz çağırmazlar.

Avizelerin sökülerek, taşınma sonrasında takılması için de elemanlarımız bir elektrikçi gibi hizmet sunarlar. Bu türlü işler, nakliyata ek maliyet getirmez. Hizmet alanlar taşınma ücretinin yanı sıra bu işler için de ücret ödemezler. Kalifiye elemanlarımızla hem bütçe dostu nakliyat hizmeti sunarken hem de kaliteli nakliyat hizmeti sunarız.

Sigortalı Taşımacılık Yapan Firmamız

Hakkımızda en çok sözü edilen hizmetlerimizden bir tanesi de sigortalı taşımacılıktır. Sigortalı taşımacılık ile her eşyayı değerinde fiyatlandırarak doğru bedeller üzerinden sigorta işlemi yaparız. Nakliyatta her türlü önlemi almış olsak bile istenmeyen bazı hasarların gerçekleşme ihtimali mevcuttur.

Zayıf bir risk de olsa eşya hasarlarına karşı hizmet alanlara güvence vermek, kurumsallık gereğidir. Her taşıma öncesinde eşyaları değerinde sigortalayarak dürüst nakliyat hizmeti sunarız. Eksperlerin doğru bedellerle fiyatlandırdığı eşyalar, gerçek değerinde sigortalanır. Bu işler için ek ücret istenmez.

Taşıma Hizmetinde Profesyonellik

Hakkımızda hizmet alanların müşteri yorumları, uygun fiyatlı ve profesyonel olduğumuz yönündedir. Parça eşya taşımacılığı, ofis gibi iş yerlerinin taşınması ile uzak mesafe taşımacılığında da kurumsal hizmetlerimiz bulunur. Şehirlerarası taşımacılık, şehir içi taşımacılıktan çok daha zor ve deneyim gerektirir.

Firmamız şehirlerarası taşımacılıkta geniş nakliyat araçları ile güvenli ve hızlı nakliyat hizmeti sunar. Periyodik olarak bakımları yapılan araçlar, her türlü eşyanın sarsılmadan taşınmasını sağlar. Araç şoförlerimiz deneyim ve bilgi sahibi kişilerdir. Ofis taşımacılığında elektronik eşyaların da güvenli muhafazalar içerisinde taşınmasını sağlar. Profesyonel ve güvenli nakliyat hizmeti için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Poyraz Nakliyat

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı