Yukarı
Umut Nakliyat
Doğrulanmamış Firma

Umut Nakliyat

Firmamız 2008 yılında Bandırma'da kurulmuş ve geçen süre içerisinde de gerek profesyonel asansörlü evden eve nakliyat ve asansör kiralama konusunda gerekse hizmet kalitesi konusunda bölgenin en gelişmiş nakliyat firması haline gelmiştir. İsmi ile tescilli olan ilk ve tek nakliyat firması olma özelliğini göstermektedir.  Firmamız Bandırma başta olmak üzere; Erdek, Gönen, Manyas, Susurluk, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Biga, Çanakkale, Balıkesir ile merkezi ve diğer ilçeler de faaliyet gösteren kurumsal firmadır.

Bir aile şirketi olan VAHİT DEMİR her geçen gün müşterilerini de bu geniş ailenin içine katmakta ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Nakliyat konusunda profesyonelliği ve yaratıcılığı hiçbir zaman için bırakmayan firmamız sadece eşyalarınızı taşımıyor aynı zamanda sizin taşınma yükünüzü de hafifletiyor. 

Asansörlü, Ambalajlı ve Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Sizin Nakliyat evden eve taşıma işlemlerinde belli kurallar ve iş disiplini geliştirmiş olan kurumsal bir firmadır. Özellikle de uzun yıllardır aynı taşıma personeli ile çalışılması ve dünyadaki nakliye sektörünün takibi ile bölgede profesyonel ve kaliteli nakliye hizmetleri sunarken aynı zamanda bölge ekonomisini de göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları sunmaktadır. 

Sizin Nakliyat taşıma konusunda öncelikle araştırma ekipleri kullanmaktadır. Bu araştırma ekipleri taşınacak olan alanları, eşyaları ve diğer özellikleri taşıma gününden önce kontrol ederek nasıl bir taşıma politikası güdüleceği belirlenmektedir. Bu sayede de taşıma işlemleri önceden programlanmakta ve taşıma süresi çok kısa zaman aralıklarında sonlandırılmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye hizmetlerimizle de taşınmanın zor olduğu yapılarda 10. Kata kadar ulaşan asansörlü araçlarımızla hizmetlerimizi sunmaktayız. 

Dünya Standartlarında Nakliye Çözümleri

Sizin Nakliyat olarak eşyalarınızın değerini biliyor ve buna göre bir eşya taşıma sistemi geliştiriyoruz. Özellikle de ambalajlı eşya taşımacılığı konusunda kendimize rakip tanımıyoruz. Çünkü kullandığımız ambalaj malzemeleri Avrupa standartlarında üretilen ve sadece nakliye hizmetlerinde kullanılan ambalaj malzemeleridir. Eşyalarınızı tamamen kapatan ve kırılmasını, çizilmesini önleyen ambalaj malzemelerimizin yanı sıra tüm eşyalarınızı sigortalanmakta ve herhangi bir zarar durumunda eşyanızın ilk satış fiyatı sizlere sunulmaktadır. 

Geniş araç filomuzla, marangoz ve tesisat ustası hizmetlerimizle ve son derece pratik evden eve nakliye hizmetlerimizle yıllardır aradığınız ve bulamadığınız nakliyat hizmetini sizlere sunmaktan Yıldız Nakliyat Ailesi olarak gurur duyuyoruz.

 

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Taşımacılık

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış.

Firma Hakkında Yorum Yapın

Adınız Soyadınız

Bu alanı doldurmazsanız isminiz otomatik olarak Ziyaretçi şeklinde gözükecektir.

Firma Hakkında Kısaca Bir Yorum Yapın.

Yorumunuzu aşağıdaki alana yazabilirsiniz..

Vahit Demir

Yetkili Kişi

Merhabalar, Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi görmek için kutunun yanındaki göz simgesine tıklayabilirsiniz.

Firmamızın Sayfasının Görüntülenme Sayısı
Firmamız Hakkında Yorum Sayısı